Torony KSK - Perenye SE (2017.10.08)

TORONY KSK - PERENYE SE                  2 : 0         (1:0)           Vezette: Mészáros

TORONY KSK: Németh Á - Buday, Kovács, Binger, Mester - Szabó G., Toldi,(Takács) Leidl B.,(Horák), Rácz, Karcsics, (Nagy) - Dankovics

Edző: Iszak Sándor.

Szervezett, masszív csapat ellen kiélezett küzdelemben szereztük meg az értékes három pontot. Az első félidő közepén Rácz ellen szabálytalankodtak, a büntetőt Dankovics belőtte.    A második játékrészben sem adta meg magát a Perenye, helyzetei is voltak, sőt Németh Ádám kapusunk 11-est is hárított.(nem először a bajnokságban). Aztán Dankovics Gergely szerencsés második gólja eldöntötte a mérkőzést.

Megint nem fociztunk igazán jól, csak felvillanásaink voltak, de győzelmünk így is megérdemelt.

Jól játszott: Német Á., Mester, Rácz, Kovács.

Jövő vasárnap Újperintre látogatunk. Jelenleg harmadik helyen állunk a tabellán.