Megyei III o. bajnoki labdarúgó mérkőzés

Perenye SE - Torony KSK     3 : 5     (2 : 1)

Vezette: Tóth I.

Lukácsházi Sportpálya

Torony KSK: Németh Á.-Dali, Binger, Stieber, Albert - Boda,(Kovacsity) Szladovics (Virág) - Horváth T., Siklósi, Tomor B. (Dankovics) - Farkas (Tomor Á.)
Edző: Gombás József

A mérkőzés forgatókönyve úgy kezdődött, mint múlt héten. A 19. percben már 2 : 0-ra vezetett a Perenye "szunyókáló" játékunkat kihasználva.
A félidei cserék jót tettek, egyenlítettünk, de újra vezetést szerzett az ellenfél. Sebességet váltottunk még időben és magabiztos győzelem lett a vége.
Érthetetlen, hogy minek köszönhető megint az első félidő harmatos játéka.

Góllövő: Tomor B. 2, öngól, Tomor Á., Dali.

A mérkőzés jegyzőkönyve itt olvasható.

Vasárnap, szeptember 11-én 16:30 órai kezdettel a veretlen, jó formában lévő Kőszegszerdahelyt fogadjuk. Nagy mérkőzésre van kilátás.

Mivel TORONYI BÚCSÚ lesz, szeretnénk egy BÜNTETŐRÚGÓ VERSENNYEL színesíteni a programot.

A mérkőzés alatt bárki nevezhet. Nevezési díj 200Ft, aki nyer mindet viszi. A verseny a mérkőzés után azonnal kezdődik, reméljük "jó buli" lesz és sokan neveznek.